Home Education Download ANGIELSKI OFFLINE - BEZPŁATNA 4.0.0 Apk For Android
Download ANGIELSKI OFFLINE - BEZPŁATNA 4.0.0 Apk for android

Angielski Offline - BezpŁatna 4.0.0 Apk


Categories:Education  Developer: elector.pl Version:  
Reviews:

Description of Angielski Offline - BezpŁatna 4.0.0 Apk

Język Angielski - nauka słówek offline, interaktywne fiszki, angielski z obrazkami, lektor angielski, własne zestawy słówek angielskich, słownik angielski.

Dzięki aplikacji ANGIELSKI OFFLINE będziesz miał zawsze pod ręką całkowicie za darmo bogatą bazę słówek angielskich, podzielonych na zestawy i kategorie. Aplikacja pozwala na synchronizowanie słówek do trybu offline wraz z nagraniami wymowy angielskich lektorów i przypisanymi do nich obrazkami. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się angielskiego gdziekolwiek jesteś: w domu, szkole, pracy, metrze, tramwaju... W celu ułatwienia nauki do większości słówek dodaliśmy ich transkrypcje fonetyczną. W szczegółach słówka możesz przeglądać zdania obrazujące użycie słówka w kontekście (aktualnie 1500 słówek posiada zdania, baza ciągle rośnie!).

ZACHĘCAMY KAŻDEGO DO SYNCHRONIZOWANIA SŁÓWEK DO TRYBU OFFLINE (PRZYŚPIESZA TO DZIAŁANIE APLIKACJI, UNIEZALEŻNIA OD STABILNOŚCI POŁĄCZENIA Z SIECIĄ).

ANGIELSKI OFFLINE to aplikacja, która umożliwia Ci naukę słówek języka angielskiego aż 8 metodami nauki:
* FISZKI ANGIELSKIE,
* PROSTE ODPYTYWANIE SŁÓWEK,
* PREZENTACJA SŁÓWEK,
* ODPYTYWANIE Z OBRAZKAMI,
* NAUKA SŁÓWEK ZE SŁUCHU,
* NAUKA SŁÓWEK Z ROZPOZNAWANIEM WYMOWY,
* WYBIERANIE SŁÓWEK (A, B, C, D),
* KARTONIKI,

Zaletą aplikacji jest jej prostota, lekkość, działanie w trybie offline (bez dostępu do internetu). Również nagrania audio są dostępne w trybie offline. Wystarczy, że zsynchronizujesz wybrane zestawy słówek, a będą one dostępne w całości offline (obrazki, wymowa). Aplikacja posiada bazę prawie 17 tys słówek podzielonych na niemal 250 różnych zestawów tematycznych. Zestawy słówek możesz przeglądać kategoriami jak i poziomami (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Aplikacja jest TOTALNIE DARMOWA bez żadnych ukrytych opłat! Działa BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU! Nie wymaga rejestracji, logowania czy innych zbędnych formalności! Aczkolwiek użytkownik ma możliwość założenia opcjonalnego konta użytkownika w celu synchronizacji personalizacji słówek na nasz serwer www.

Wiecej szczgółów na: http://elector.pl
Polub nas na facebooku: http://facebook.com/electorpl
Skontaktuj się z nami w razie problemów: michzio@hotmail.com

Jeżeli spodobała ci się aplikacja nie zapomnij dodać pozytywny komentarz pomożesz w ten sposób innym osobom w wyborze aplikacji i w rozwoju tej aplikacji :)

Uwaga! Już wkrótce zajmiemy się kolejnym etapem rozwoju aplikacji tj. optymalizacją pod kątem tabletów 7\ i 10\ liczymy na cierpliwość i wyrozumiałość :)


App Video


Additional Angielski Offline - BezpŁatna 4.0.0 Apk Information

Version Rating APP Vote Size
4.0.0 4.1 2035 7.7M
Requirement Updated Installs Developer
4.0.3 and up May 15, 2021 100,000+ elector.pl
High Speed Download