Home Shopping Download CZC.cz 3.0.15 Apk For Android
Download CZC.cz 3.0.15 Apk for android

Czc.cz 3.0.15 Apk


Categories:Shopping  Developer: CZC.cz Version:  
Reviews:

Description of Czc.cz 3.0.15 Apk

Here we present a new Czc.cz 3.0.15 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Czc.cz 3.0.15 app is among the category of Shopping in app store. This is advanced and newest type of Czc.cz 3.0.15 (cz.czc.app). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Czc.cz 3.0.15 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Czc.cz 3.0.15 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, CZC.cz you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Czc.cz 3.0.15 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Aplikace CZC.cz vám přináší jedinečnou možnost pohodlného nákupu počítačů a spotřební elektroniky přímo z mobilního telefonu nebo tabletu. S aplikací rychle a jednoduše najdete požadovaný produkt včetně podrobného popisu a fotografií. Též provedení samotného nákupu je otázkou okamžiku. Velmi praktickou funkcí je historie nákupů.

Pokud hledáte některou z našich poboček, určitě využijete sekci Pobočky, která nabízí ke každému obchodnímu místu podrobné kontakty, informace o otvírací době a mapu s možností navigace.

Jsme ryze český eshop s počítači a elektronikou. V sortimentu máme přes 20 tisíc produktů, celá nabídka je dostupná jak na internetu, tak právě i v mobilní aplikaci CZC.cz.

Hlavní funkce:
✓ Katalog produktů
✓ Vyhledávání produktů s našeptávačem
✓ Integrace s uživatelským účtem
✓ Přehled a stav objednávek uživatele
✓ Sdílený košík (mezi aplikací a webem)
✓ Adresář
✓ Pobočky

Aplikace využívá:
✓ Mobilní data, která jsou potřeba pro načítání obsahu
✓ Telefon, který můžete využít, pro přímé kontaktování klientského centra
✓ GPS, pro zobrazení Vaší polohy na mapě poboček
✓ Přístup k ukládání na telefon, pro uložení Vaších objednávek a údajů. Tyto údaje jsou ulože pouze lokálně na Vašem zařízení a nejsou nikde odesílány


Additional Czc.cz 3.0.15 Apk Information

Version Rating APP Vote Size
3.0.15 2.4 3049 37M
Requirement Updated Installs Developer
5.0 and up September 3, 2021 100,000+ CZC.cz
High Speed Download