Home Entreprise Download Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 Apk For Android
Download Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 Apk for android

Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 Apk


Categories:Entreprise  Developer: Coden Bilişim A.Ş. Version:  
Reviews:

Description of Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 Apk

Here we present a new Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 app is among the category of Entreprise in app store. This is advanced and newest type of Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 (com.coden.pratiko). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, Coden Bilişim A.Ş. you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Siz Hareket halindeyken işleriniz durmasın! Flovo, kurumsal sistemlerinize entegre olarak ya da kendi başına, işlerinizin sizi beklememesi için her zaman yanınızda. Modüler yapımız ile istediğiniz tüm süreçleriniz için gerekli aksiyonları tek bir uygulama üzerinde zaman ve mekan bağımsız alabilmenizi amaçlıyoruz. Siz ofis dışındayken sizin onay ya da aksiyonunuzu bekleyen bir iş ofiste neden sizi beklesin ki? Ya da gider olarak bildirmeniz gereken bir fiş ya da fatura cebinizde neden haftalarca şirketinizden geri ödeme almanız için beklesin? Hali hazırda kullandığınız kurumsal sistemlerinize entegre olup farklı platformlarda aksiyonunuzu bekleyen tüm işleri tek bir ekranda birleştiriyoruz. Aynı zamanda bu aksiyonları daha kolay ve hızlı almanız için sizi yapay zeka ve makine öğrenmesi sistemlerimiz ile destekliyoruz. İşte, hemen harekete geçmeniz için hazır modüllerimiz ile yapabileceklerinden örnekler; * Şirket masraflarını oluştuğu anda fotoğrafını çekerek ya da dosya olarak ekleyerek tüm bilgilerinin senin yerine yapay zeka servislerimizin doldurmasını izleyebilirsin * Bilgileri senin yerine doldurulmuş masraflarını istediğin gibi birleştirerek masraf formları oluşturup yöneticin onayına hızlıca gönderebilirsin * Masraflarının kategori bazında yüzdesel olarak dağılımlarını görüntüleyebilirsin * Sizin onayınızı bekleyen masraf formlarını hareket halindeyken onaylayabilirsin * Kurumsal iş sistemlerinizdeki diğer aksiyonunuzu bekleyen tüm işleri konsolide olarak tek ekranda takip edebilir, gerekli aksiyonları alabilirsin * İstersen süreç onaylarını sen hareket halindeyken takım arkadaşlarına delege edebilirsin * Hali hazırda kullandığın sistemlere entegre oluyoruz (SAP, Dynamics Ax, Logo, Netsis, Eba, Nebim ve daha fazlası...) * Lokasyon bazlı görevlerin ilgili bölge içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsin * Denetimler anında oluşan bulguları fotoğrafları ile birlikte kurumsal sistemlerinde aktarabilirsin * Şirket dağınık demirbaşlarını barkod, QR kod ve lokasyonları ile takip edilmesini ve yerinde bakım ve denetimlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsin. * Mobil cihazların sunduğu tüm yetenekler ile süreçlerini destekleyebilir aynı zaman yapay zeka servislerimiz ile verimliliğini arttırabilirsin * Ve diğer bir çok işinize özel servisleri yine aynı ekranda yönetilebilir hale getirebilirsin *** Flovo\nun akıllı masraf yönetimi modülü bireysel kullanım için ücretsizdir. Bireysel kullanıcılar yapay zeka tarafından sağlanan verileri mail adreslerine alırlar. *** Kurumsal sistemlerinize entegre modüllerimizin satın alması kurumsal olarak yapılır ve şirket personellerine erişim izni tanımlanır.


Additional Flovo : Akıllı İş Çözümleri 4.3.6 Apk Information

Version Rating APP Vote Size
4.3.6 1.1 0 -
Requirement Updated Installs Developer
5.0 2023-03-30 1553 Coden Bilişim A.Ş.
High Speed Download