Home Stratgie Download Son Kale 2.4.4 Apk For Android
Download Son Kale 2.4.4 Apk for android

Son Kale 2.4.4 Apk


Categories:Stratgie  Developer: ATOMGAMES Version:  
Reviews:

Description of Son Kale 2.4.4 Apk

Here we present a new Son Kale 2.4.4 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Son Kale 2.4.4 app is among the category of Stratgie in app store. This is advanced and newest type of Son Kale 2.4.4 (com.atom.SonKale). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Son Kale 2.4.4 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Son Kale 2.4.4 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, ATOMGAMES you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Son Kale 2.4.4 and execute it using trendy android emulators.

More about app

-Osmanlı İmparatorluğu\nun şanlı tarihinden esinlenilen gerçek zamanlı strateji oyunu (RTS/MMO) Muhteşem bir Osmanlı Sultanı olduğunu herkese göster! Türk oyunu Son Kale’de orduları dize getirmek senin elinde! Osmanlı tarihine doğru muhteşem bir yolculuğa çık, beyliğini güçlendir, tahta geç, ordulara hükmet ve yeni topraklar fethet! Osmanlı oyunları arasında en güzel savaş stratejisine sahip muhteşem bir oyun sizi bekliyor. Destansı Osmanlı Devleti’nde korkusuz bir şehzade olarak oyuna başla, padişahın yerine geçerek kendini kanıtla ve osmanlı savaşlarıyla saltanatını sürdür! Muhteşem Osmanlı İmparatorluğu’nun bir hükümdarı olarak kahramanca savaş ve yüce Türk ordusunun gücünü göster! Muhteşem Osmanlı Devleti’nin bekası için güçlü ittifaklar kur ve ittifakınla birlikte PvP savaşlarına katıl! Osmanlı Savaşlarıyla gücüne güç kat. HD grafiklerle donanmış muhteşem osmanlı savaş animasyonlarıyla tarihi yeniden yaşa! Mehter birlikleriyle güçlü orduna moral verirken, yenilmez Yeniçeri birliklerini savaşa göndererek düşmanını zayıf noktasından vur! Fatih Sultan Mehmet’in muhteşem icadı olan 680 kg ağırlığındaki Şahi topuyla düşmanına diz çöktür! Akıncı, Avcı, Baltacı, Koçbaşı, Mancınık ve daha pek çok birlikle ordunu düzenle. Halkını düşmanlardan korumak için surunu yükselt! Osmanlı Savaşlarıyla tüm rakiplerin muhteşem bir sultan olduğunu görsün. Osmanlı oyunları içerisinde en iyisine sahip ol, şanın önünden yürüsün! Yenilikçi dünya haritasında dostunu düşmanını belirle, düşmanlarınla er meydanı mücadelesine osmanlı oyunlarıyla hazır ol! Bu küresel MMO ile muhteşem strateji becerilerini sergile! Bizans kalelerine seferler düzenle ve Muhteşem Osmanlı’nın gücünü tüm Avrupa’ya göster! Ecdadının ihtişamı ve gücüyle yeni topraklar fethet ve halkına adaletle hükmet! Muhteşem bir Osmanlı Sultanı olmaya hazır mısın? Osmanlı Savaşlarıyla Son Kale’de herkes senden bahsedecek! SON KALE OYUN ÖZELLİKLERİ: Osmanlı İmparatorluğu’ndan esinlenen en iyi mobil RTS ve MMO oyunu %100 yerli oyun Strateji savaşları Yenilikçi dünya haritası HD grafiklerle donatılmış animasyonlu savaş raporları Klan arkadaşlarınla çok oyunculu savaşlar Hükmedebileceğin 8 ayrı şehir kur ve geliştir Kalelerini yükselt, kaynakları topla ve Yeniçeri birliklerini eğit Muhteşem osmanlı savaşlarında zaferler alarak topraklarını yönet Külliye içerisinde bulunan Medresenin ilminden yararlanarak araştırmaları geliştir. www.sonkale.com.tr


Additional Son Kale 2.4.4 Apk Information

Version Rating APP Vote Size
2.4.4 1.1 0 -
Requirement Updated Installs Developer
4.4 2021-08-03 157501 ATOMGAMES
High Speed Download