Home ducatif Download ALPA Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 Apk For Android
Download ALPA eestikeelsed õppemängud 4.1.99 Apk for android

Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 Apk


Categories:ducatif  Developer: ALPA Kids Version:  
Reviews:

Description of Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 Apk

Here we present a new Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 app is among the category of ducatif in app store. This is advanced and newest type of Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 (com.AblasAlpa.AlpaOnUnity). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, ALPA Kids you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 and execute it using trendy android emulators.

More about app

ALPA Kids loob koostöös haridustehnoloogide ja lasteaednikega mobiilimänge, mis pakuvad 3-8aastastele Eesti ja Välis-Eesti lastele võimalust õppida numbreid, tähestikku, kujundeid, Eesti loodust jpm eesti keeles ning läbi kohaliku kultuuri ja looduse näidete. HARIDUSLIK SISU ALPA mängud on loodud koostöös õpetajate ja haridustehnoloogidega. Pedagoogilisi suuniseid annavad ka Tallinna Ülikooli teadurid. EAKOHANE Eakohasuse tagamiseks on mängud jagatud nelja raskusastmesse. Tasemetele ei ole määratud täpset vanust, sest laste oskused ja huvid on erinevad. PERSONAALNE ALPA mängudes on kõik võitjad, sest iga laps jõuab rõõmustavate õhupallideni omas tempos ja enda oskustele vastavas tasemes. SUUNAMINE EKRAANIVÄLISTELE TEGEVUSTELE Mängud on lõimitud ekraaniväliste tegevustega, et laps harjuks juba varakult ekraani tagant pause tegema. Samuti on hea õpitut kohe korrata seoses muu ümbritsevaga. Lisaks kutsub ALPA lapsi õppemängude vahel tantsima! NUTIKATE FUNKTSIOONIDEGA - Internetivaba kasutus: Rakendus on kasutatav ka ilma internetita, et laps ei saaks nutiseadmes liigselt rändama minna. - Soovituste süsteem: Rakendus teeb anonüümsete kasutusmustrite põhjal järeldusi lapse oskuste kohta ja soovitab sobivaid mänge. - Kõneaeglusti: Alpa võib panna automaatse kõneaeglusti abil aeglasemalt rääkima. See funktsioon on eriti populaarne väliseestlaste ja muukeelsete laste seas! - Ajavõtt: Laps vajab lisamotivatsiooni? Siis võiks talle sobida ajavõtt, kus ta saab enda rekordeid purustada üha uuesti ja uuesti! TURVALINE ALPA rakendus ei kogu teie pere isikuandmeid ja ei tegele andmemüügiga. Samuti ei sisalda rakendus reklaame, sest me ei pea seda eetiliseks. SISU AINA LISANDUB ALPA rakenduses on juba üle 60 mängu tähestikust, numbritest, lindudest ja loomadest. Iga kuu lisame ühe uue mängu juurde! Tasulisest tellimusest: AUS HINNASTUS Nagu öeldakse “kui sa toote eest ei maksa, siis oled sa ise toode”. Tõsi on, et paljud mobiilirakendused on justkui tasuta, kuid tegelikkuses teenivad nemad reklaami ja andmemüügi pealt. Meie aga eelistame ausat hinnastust. PALJU ROHKEM SISU Tasulise tellimusega on rakenduses oluliselt rohkem sisu! Lausa sadu uusi teadmisi! SISALDAB UUSI MÄNGE Hind sisaldab ka igakuiseid uusi mänge. Tulge jälgima, mida uut ja põnevat me arendame! LISAB ÕPIMOTIVATSIOONI Tasulise tellimuse puhul saab rakendada ajavõtmise võimalust ehk laps saab purustada enda ajalisi rekordeid ja õpimotivatsiooni üleval hoida. MUGAV Tasulise tellimuse puhul väldid tüütuid mitmekordseid makseid, mitte nagu üksikuid mänge ostes. TOETAD EESTI KEELT Toetad uute eestikeelsete mängude loomist ja seeläbi ka eesti keele säilimist. VÄGA SOODNE Aastane tellimus on 11,99 €, mis teeb kuuhinnaks vähem kui tass kohvi! Ettepanekud ja küsimused on igati teretulnud! ALPA Kids (ALPA Kids OÜ, 14547512, Eesti) alpa@alpa.ee www.alpa.ee Kasutustingimused (Terms of Use) - https://alpa.ee/kasutustingimused/ Privaatsuseeskirjad (Privacy Policy) - https://alpa.ee/privaatsuseeskiri/


Additional Alpa Eestikeelsed õppemängud 4.1.99 Apk Information

Version Rating APP Vote Size
4.1.99 1.1 0 -
Requirement Updated Installs Developer
6.0 2022-11-16 39340 ALPA Kids
High Speed Download